Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
RON

RON

Pre tých, ktorí sa chcú vrátiť k základom, pre tých, ktorí si radi doprajú čas na jednoduché veci v živote, pre tých, ktorí milujú autentickosť s moderným nádychom, tím dizajnérov BergHOFF vytvoril kolekciu Ron.

 

Čistá jednoduchosť

Táto séria riadu a kuchynského náčinia prináša do kuchyne čistú jednoduchosť, ktorá inšpiruje náš spôsob bývania. Prírodné materiály, upokojujúce farby a minimalistický dizajn vytvárajú pocit pokoja, ktorý nás vracia späť do samotného srdca varenia. Pocit, ktorý ľahko prenesiete na svoju rodinu a hostí na večeru, keď použijete Rona na prípravu jedla, ktoré ich opäť spojí pri jedálenskom stole.

 

 
 

 

Kto / Čo je RON?

Kolekcia Ron je o šéfkuchárovi, ktorý je vášnivý vo varení. Rád si nájde čas na to, aby navštívil farmársky trh, vybral si tie správne ingrediencie a vybral to najlepšie vybavenie na varenie, ktoré mu umožní naplno si vychutnať celý zážitok z varenia. Je to srdečná duša, ktorá miluje spojenie starého a nového spôsobom, ktorý vzdáva hold autentickosti a remeselnému spracovaniu. Chrbtica, ktorá spája generácie prostredníctvom odolného, ​​cenovo dostupného a čistého riadu.

 

Varenie s RON

Šéfkuchár, ktorý rád varí s RONom, je trpezlivý, pretože vie, že dobré veci si vyžadujú čas. Nechce dokonale naaranžovaný tanier, ale chce si vychutnať zážitok z prípravy a zdieľania jedla s tými, na ktorých mu záleží. Má rád jemné textúry jedla a riadu, venuje pozornosť detailom a vie oceniť jednoduché veci v živote.

 

 

 
 

Produkty RON

RONov duch jednoduchosti sa neodráža len v tom, ako každý kus ilustruje rafinovanosť belgického dizajnu a tradícií varenia, ale aj v jednotlivo dostupných položkách. Žiadne predmontované súpravy, ale samostatné hrnce, panvice, nože a príslušenstvo, ktoré môžete kombinovať podľa vlastného uváženia. Zmiešajte a spojte svoje obľúbené položky, aby ste vytvorili svoju jedinečnú zbierku, ktorú možno odovzdávať z generácie na generáciu.

 

Fakty o RON

  • Odolný a cenovo dostupný riad

  • Pre dokonalý zážitok z varenia

  • Autenticita s moderným nádychom

  • Minimalistické dizajny