Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
ESSENTIALS

 

ESSENTIALS

Mať správne nástroje na správnu prácu je nevyhnutné pre jednoduchý a obohacujúci zážitok z varenia. Či už začínate s novou kuchyňou od nuly alebo chcete nahradiť niektoré zo svojich starých kuchynských základov, existujú určité položky, bez ktorých sa jednoducho nezaobídete.

 

Verný spoločník

Trik je nájsť to najlepšie vybavenie pre vaše každodenné potreby pri varení. Chcete súpravu nástrojov, ktoré vám pomôžu nielen pri príprave týchto chutných jedál, ale s ktorými budete pracovať aj zábavne a stanú sa vaším dôveryhodným spoločníkom na kopanie v kuchyni. Keď nájdete tú zbierku základných vecí, na ktoré sa môžete spoľahnúť každý deň, budete rovnako neoddeliteľní ako makaróny a syr!

 

 
 

 

Kto / Čo je ESSENTIALS?

Základom je výber vybavenia, bez ktorého sa nezaobíde žiadny kuchár. Je to široká škála vysokokvalitných nástrojov, ktoré každému kuchárovi poskytujú solídny základ pre každodenné kuchárske úlohy. Aby ste dostali tieto chutné pokrmy na stôl, nemusíte ničiť banku, stačí začať od základov a svoju zbierku časom doplniť.

 

Varenie s ESSENTIALS

Varenie s našou kolekciou Essentials je pohodové varenie. Je to vedieť, že základy kuchyne máte na dosah vždy, keď ich potrebujete. Či už pripravujete várku pohodlného jedla pre svoju rodinu alebo kompletnú gurmánsku večeru, aby ste zapôsobili na svojich hostí, Essentials vám umožní vychutnať si prípravu jedla rovnako ako jeho jedenie.

 

 

 
 

Produkty ESSENTIALS

Keď zásobíte kuchyňu základnými prvkami BergHOFF, máte istotu, že máte všetko, čo potrebujete, aby ste prežili deň. Od vašej prvej rannej šálky kávy až po celú súpravu položiek, ktoré potrebujete na prípravu a predstavenie lahodnej večere, tento rad vás pokryje!

 

Fakty o ESSENTIALS 

  • Pre vaše každodenné potreby pri varení
  • Široká ponuka praktických nástrojov
  • Spoľahliví spoločníci do kuchyne