Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
GEM

 

GEM

Chcete rozžiariť vašu kuchyňu čistou zmesou inovatívneho dizajnu a funkčných výhod? Dizajnérsky tím BergHOFF vytvoril odpoveď s Gem, kolekciou, ktorá sa zameriava na výkon, odolnosť a všestrannosť.

 

Priemyselný vzhľad a dojem

Gem, inšpirovaný elegantnými, efektívnymi tvarmi používanými v dizajne špičkových automobilov, prináša do kuchyne priemyselný vzhľad a dojem. Jeho čisté línie a mužné farebné kombinácie podporujú surový štýl, ktorý určite otočí hlavu. Táto séria, založená na jednej zo starších kolekcií BergHOFF, oživuje trvanlivosť skutočnej klasiky a zároveň zahŕňa inováciu modernej súpravy riadu.

 

 
 

 

Kto / Čo je GEM?

GEM je základná ingrediencia, na ktorú sa môžete spoľahnúť, aby inšpirovala vaše každodenné kuchárske dobrodružstvá s vysokokvalitnými materiálmi a zmyslom pre detail. Prináša na stôl funkčnú jednoduchosť, ktorá podporuje akýkoľvek štýl varenia alebo prístup. Bez ohľadu na váš vkus, Gem je tu po vašom boku, aby vám zabezpečil pohodlný a uspokojujúci zážitok.

 

Varenie s GEM

Varenie s GEMom je varenie s ľahkosťou. Kuchár, ktorý si vyberá riad Gem, má rád produkty, ktoré sú zamerané na funkčnosť a pohodlie. Praktické prvky, ako sú ľahké materiály, viacvrstvový nepriľnavý povrch, energeticky úsporné dno a odnímateľné rukoväte, sú súčasťou identity drahokamov a robia z tejto rady radosť variť.

 

 

 
 

Hrnce a panvice GEM

Len s niekoľkými malými detailmi dokážu Gem produkty urobiť veľký rozdiel. Minimalistické, hladké línie použité v celej kolekcii tvoria štýlový, no zároveň silný výraz, ktorý dodáva punc mnohým klasickým kuchyniam. Toto tvrdenie je ďalej posilnené prvkami z nehrdzavejúcej ocele, ktoré dodávajú sérii dodatočnú odolnosť a vysokokvalitnú povrchovú úpravu.

 

Fakty o GEM

  • Inovatívny, ergonomický dizajn

  • Funkčná jednoduchosť

  • Vysokokvalitné prevedenie

  • Odnímateľná odnímateľná rukoväť

  • Špičkový nepriľnavý povrch

  • Vhodné pre každú varnú dosku

  • Celé dno disku pre energeticky úsporné varenie

  • Všestranný sortiment kuchynského riadu