Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
LEO

 

LEO

Silná a zároveň priateľská osobnosť, hravé a pritom priamočiare vzory, farebné aj prírodné materiály, s kolekciou Leo vytvoril náš dizajnérsky tím BergHOFF súpravu kuchynského riadu, ktorý harmonicky spája vlastnosti, ktoré sa na prvý pohľad zdajú nezlučiteľné. Táto tour de force je novou kapitolou v histórii BergHOFF.

 

Nové dobrodružstvá

Svieža, zábavná a funkčná je najlepší spôsob, ako opísať túto kolekciu, ktorá okamžite dodá kuchyni trendový nádych. S výberom osviežujúceho kuchynského riadu a náradia má za cieľ inšpirovať nové kuchárske dobrodružstvá a povzbudiť kuchárov, aby vyskúšali svoje kuchárske zručnosti. Vďaka množstvu prístupných dizajnov vám Leo uľahčuje zábavu v kuchyni.

 

 
 

 

Kto / Čo je LEO?

Leo je o mladom a hravom kuchárovi, ktorý miluje jednoduché, no šikovné veci, ktoré jednoducho musíte mať. Pre Lea sa varenie rovná čistej zábave so správnymi nástrojmi, ktoré sú módne aj funkčné. Je to moderná osobnosť, ktorá sa rada mieša a dopĺňa, aby kuchyni dodala osobný dotyk bez kompromisov vo výkone.

 

Varenie s LEO

Kuchár, ktorý rád používa nástroje a príslušenstvo Leo, je niekto, kto miluje inteligentnú jednoduchosť. Tento šéfkuchár nehľadá frivolné pomôcky, ale oceňuje jednoduchý vizuálny vzhľad, ktorý prekvapí inteligentnými funkciami. Je to varenie vo svete, kde sa farba stretáva s prírodnými, vysokokvalitnými materiálmi a štýlový dizajn ide ruka v ruke s praktickými funkciami.

 

 

 

Produkty LEO

Dobrý pocit vytvorený touto líniou pochádza z harmonickej zmesi dynamických farieb, čistých tvarov a technickej vynaliezavosti, ktoré sa spájajú v priamočiarom multifunkčnom kuchynskom riade. Dizajn LEO, ktorý sa ľahko kombinuje s rôznymi produktovými radmi BergHOFF, je dokonalým nástrojom na vytváranie zábavných spomienok a temperamentných zážitkov z varenia.

 

Fakty o LEO

  • Multifunkčný, módny kuchynský riad
  • Hravé a pritom jednoduché dizajny
  • Inteligentné funkcie
  • Mix farebných a prírodných materiálov
  • Ľahko kombinovateľné