Pre základnú funkčnosť, analytické účely, spríjemnenie používania webu a po udelení súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránky.

+421 57/7888 482

Doprava zadarmo od 100€

NOVINKY

arr3Výrobky NOISOd decembra u nás môžete nakupovať nové výrobky značky NOIS. Skvelá kvalita za prijatelnú cenu. A...

ANKETA

Odkiaľ ste sa dozvedeli o spoločnosti BergHOFF??

Facebook 44% Instagram 22% Google 23% Iné 11%

NAJPREDÁVANEJŠÍ


O nás
O nás

Cenovo dostupné dizajnerské výrobky

Awarded Products

     Každodenne pracujeme na dosiahnutí vytýčeného cieľa - vytvoriť cenovo dostupné a dizajnovo kvalitné výrobky. V tejto oblasti dosahujeme výborné výsledky vďaka výrobným technológiám, ktoré znižujú náklady, a taktiež vďaka dokonalej kontrole všetkých stupňov výroby, ktorú vykonávajú odborníci našej spoločnosti. Spolu s oddelením vývoja a dizajnu vytvárame nové výrobky, testujeme ich pred odovzdaním do výroby, počas výroby a po získaní hotového výrobku. Všetky postupy testovania výrobkov vykonávame u nás v špecializovaných centrách, ktoré patria spoločnosti. Tento prístup k práci je odrazom našej tradičnej filozofie, preto nami vyrábané výrobky majú jedinečné črty. Vďaka úsiliu našich vývojárov sa nám darí rýchlo predvídať trendy na trhu. 

 

 Vyrábame dizajnovo kvalitné výrobky - kuchynské a stolové potreby, ktoré sú dostupné pre všetkých.

 

 

 Príprava na budúcnosť

Future

     Spoľahlivá štruktúra spoločnosti, silní partneri a najmodernejšia produkcia vytvára podmienky pre budúci globálny rast a ďalšie posilnenie pozícií  značky  BergHOFF. 

     Popri tom nezabúdame ani na svoju sociálno-ekonomickú úlohu. Naša spoločnosť realizuje rozmanité iniciatívy na ochranu životného prostredia, ako aj v sociálnej oblasti. Tak napr. projekt Earthchef je ukážkou podpory, ktorú robí naša spoločnosť vo vzťahu k regionálnym projektom udržateľného rozvoja, a taktiež sme si dali úlohu - rozumne a zodpovedne využívať prírodné zdroje.

     Séria výrobkov Earthchef ponúka riad, ktorý neobsahuje škodlivé látky /PFOK a PTFE/ a kuchynské potreby sú vyrobené zo stopercentného prírodného materiálu- z bambusu.

 

    
 
 
 
Medzinárodná prítomnosť

  

     V roku 1994 boli položené základy súčasnej podoby spoločnosti BergHOFF Worldwide, ktorá dnes umiestňuje svoje výrobky vo viac ako 50 krajinách sveta, máme 3000 predajných miest a nie menej ako 60 skladov.

 

     Sídlo spoločnosti BergHOFF Worldwide sa nachádza v Heusden-Zolder, Belgicko. 

 

     Naše kvalitné výrobky sa dostávajú ku konečnému spotrebiteľovi rôznymi kanálmi -sú v maloobchode i veľkoobchode, v obchodných domoch, v súkromných obchodoch, predávajú sa priamo, B2B, pomocou stimulačných programov, atd.

 

 

 

 

2300 výrobkov: unikátny sortiment kuchynských a stolových potrieb

     Spoločnosť BergHOFF Worldwide sa zaoberá vývojom a výrobou kuchynských a stolových potrieb. Ponúkame produkciu 9 rôznych kategórií, ktoré sa vyznačujú unikátnym dizajnom a prijateľnou cenou.